Modne obrączki ślubne?

09-02-2018
Chcieliśmy podzielić się naszymi spostrzeżeniami odnośnie obecnych trendów panujących na rynku obrączek ślubnych.

Złote obrączki ślubne

W naszej firmie produkujemy oraz sprzedajemy od lat złote obrączki ślubne oraz realizujemy indywidualne projekty klientów, którzy zamawiają u nas swoje obrączki ślubne. Obrączki ślubne w naszej ofercie to ponad 150 różnych wzorów, które możemy na różne sposoby modyfikować. Często spotykamy się z pytaniem klientów co obecnie jest modne i jakie złote obrączki są trendy.

Klasyka ma się świetnie!

Obserwujemy, że ostatecznie 65-70% par wybiera klasyczne obrączki ślubne. Dlaczego właśnie klasyczne złote obrączki ślubne? Okazuje się, że prostota jest ponadczasowa i nadal pożądana.

Tradycyjne obrączki ślubne dzielimy na:
 • klasyczne obrączki ślubne baryłki
 • klasyczne obrączki ślubne płaskie
 • obrączki ślubne płaskie z fazą (tzw obrączki fazowane)


 • Żółte i białe złoto

  Wykonujemy klasyczne złote obrączki ślubne zarówno z żółtego złota jak i z białego złota. Jednak zdecydowanie przeważają zamówienia na obrączki z żółtego złota. Klasyczne złote obrączki ślubne można wzbogacić o oprawę kamienia kamienia naturalnego. Najczęściej wybieranym kamieniem do oprawy jest brylant. Wtedy obrączki ślubne nabierają indywidualnego charakteru.

  Klasyczne złote obrączki mogą być w końcowej fazie produkcji polerowane lub matowione, ale to jak je wykończymy zależy od gustu przyszłych małżonków. Dodatkowym powodem przy wyborze tego rodzaju obrączek ślubnych jest łatwość zmiany rozmiarów: - powiększenie złotej obrączki - zmniejszenie złotej obrączki

  Powody wyboru klasycznych obrączek to prostota, tradycja i cena.

  Zapraszamy do kontaktu! +48 601 250 595
  pon-pt 11:00 - 18:00 i sobota 11:00 - 14:00