Usługi jubilerskie i złotnicze

Realizujemy indywidualne zamówienia i projekty biżuterii.
Wykonujemy naprawy biżuterii złotej oraz srebrnej.
Polecamy nasze usługi grawerskie.

Dzięki ponad 30 letniemu doświadczeniu zdobytemu podczas pracy nad indywidualnymi zleceniami sztuka złotnicza nie ma przed nami tajemnic. Mimo to ciągle się rozwijamy i uczymy, aby móc dostarczać Państwu wyroby najlepszej jakości. Każde nowe zlecenie jest dla nas wyzwaniem aby wykonać biżuterię najwyższej klasy. Tworzymy biżuterię na podstawie projektu klienta.

Wykonujemy pierścionki, pierścionki zaręczynowe, obrączki, obrączki ślubne, łańcuszki, bransolety, sygnety, wisiory, kolczyki i wiele innych elementów biżuterii.
Oprawiamy kamienie szlachetne.
Przeprowadzamy renowacje biżuterii.
Polecamy czyszczenie biżuterii złotej i srebrnej.
Pozwala to przywrócić biżuterii dawno zapomniany blask.

Naprawa Biżuterii

W naszym zakładzie oferujemy szeroki zakres napraw biżuterii, od drobnych napraw elementów po bardziej skomplikowane renowacje wyrobów dawnych. Dbamy o to, aby nasza praca była wykonywana z precyzją i starannością, zachowując przy tym wyjątkowość każdego przedmiotu.

Czyszczenie biżuterii

Jedną z naszych propozycji z dziedziny usług jest czyszczenie biżuterii. Czynimy zabiegi aby przywrócić dawny blask i świeżość wyrobom ze złota i srebra. Usuwamy zanieczyszczenia, zmatowienia, rysy, pozostawiając wyroby znów pięknie lśniącymi.

Renowacja biżuterii

Renowacja biżuterii to również część naszej oferty. Dzięki naszym umiejętnościom staramy się przywrócić biżuterii dawny blask.

Poniżej prezentujemy katalog naszych usług:

 • oprawa brylantów i kamieni
 • renowacja biżuterii
 • naprawy biżuterii
 • przeróbki biżuterii
 • czyszczenie biżuterii złotej oraz srebrnej
 • indywidualne zlecenia /wykonywanie biżuterii na zamówienie wg. projektu klienta
 • biżuteria reklamowa
 • grawer
 • zmniejszanie, powiększanie pierścionków i obrączek
 • lutowanie łańcuszków
 • grawerowanie biżuterii
 • wykonywanie biżuterii z powierzonego złota

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta.

Nasza firma kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta, starając się zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania. Nasze usługi złotnicze są kompleksowe i obejmują zarówno naprawę złotych obrączek, jak i skomplikowane renowacje starych pierścionków. Podejmujemy się pracy z zaangażowaniem i starannością, dążąc do perfekcji w każdym detalu.

W Zakładzie Złotniczym Marek Sikorski wykorzystujemy technologie i narzędzia, aby zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Jeśli szukają Państwo pomocy związanej z biżuterią, odpowiemy na zapytania, służymy fachowym doradztwem przy realizacji zamówień. Zapraszamy do współpracy.

Pracownia Złotnicza Marek Sikorski jest również otwarta na nowe wyzwania i nietypowe projekty związane z biżuterią. Z pasją i zaangażowaniem podejmujemy się różnorodnych zleceń, tworząc unikalną i wyjątkową biżuterię.

Podsumowując, Pracownia Złotnicza Marek Sikorski to miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a pasja i zaangażowanie pomaga nam w realizacji naszych celów związanych z szeroko pojętymi usługami jubilerskimi i złotniczymi.

Galeria prac

TOP